Cesur ve Güzel dizisine oyuncu arıyoruz!

Cesur ve Güzel dizisine oyuncu arıyoruz!

Dizi oyuncu başvurusu yaparak siz de Star TV’nin popülerlik kazanmış olan Cesur ve Güzel dizisinde yer alabilme fırsatlarına sahip olun. Bu yılın fenomen dizisi olarak her geçen gün daha fazla izleyici kitlesine ulaşan dizi türü, var olan oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil edebilmek adına araştırmalarını sürdürüyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı Star TV dizisinde oyuncu olarak yer alma fırsatı bir tık kadar uzağınızda!

Siz de cast ajans modelleri üzerinden kadromuzda yer alan isimlere göz atabilir, bunun yanı sıra ajansımızda kadrolu oyuncu olarak yer alabilme fırsatlarına erişebilirsiniz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde bugüne kadar onlarca farklı star çıkartan ajansımız, 20 yılı aşkın süredir sektöre hizmet vermekte ve her yıl minimum 3 dizinin oyuncu kadrosunu kurmaktadır. Star TV ile anlaşmalı çalışan ajansımız, alternatif olarak yeni başlayacak İstanbullu Gelin ve Söz isimli dizilere de dizi oyuncu başvurusu kabulüne başladı!

Oyuncularımıza modellik yapma şansları tanıyoruz!

Sadece dizi oyuncusu değil, aynı zamanda cast ajans modelleri üzerinden de kendinizi ispatlama şanslarını ulaştırmaktayız. Türkiye’de birçok yeni oyuncu adayı, güzelliğine ve yakışıklılığına güvenmesinden dolayı sektör de model olarak yer alabilmek adına kendilerini temsil edecek ajans araştırmalarını sürdürüyorlar. Biz de kıstasımızı daha ileri seviyelere çekmek ve aynı zamanda önem gören bir ajans kadrosunda yer alabilmeniz hususunda çalışmaktayız.

Sektör de önemli bir yer edinen ajansımız, dizi oyuncu başvurusu üzerinden her yaş grubunu temsil eden bir departman oluşturmakta ve kadromuzda yer alabilme fırsatları vermektedir. Bu sayede artık başvurularınızı direkt olarak gerçekleştirmek ve oyuncu kadromuzda görev alan önemli bir isim olabilme avantajları kapınıza kadar ulaşıyor. Bir tıkla hemen cast ajans modelleri adı altında başvurularınızı bize iletin, sorunsuzca kadromuzun önde gelen isimleri arasında yer almanın keyfini sürün. Başvuruları gerçekleştirmenin en doğru adresi olarak tüm yeni adaylara şans tanıyoruz!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: