Beni Bırakma Dizisi Oyuncu Alımları

Beni Bırakma Dizisi Oyuncu Alımları

Beni Bırakma Dizisi son yıllarda ekranlarda boy gösteren en iyi günlük dizilerden biri olarak görülmektedir. Dizinin oldukça yüksek bir izleyici sayısına ulaşması sonrasında ATV yönetiminden Beni Bırakma Dizisinin yeni sezonda da ekranlarda olacağı bilgisi alınmıştır. Oyuncuların yeni sezona da oldukça iddialı bir şekilde hazırlanan dizide rol alabilmeleri için Beni Bırakma Dizisi oyuncu alımlarını yakından takip ederek gerekli olan başvuruları yapmaları gerekmektedir. Cast ajans başvuru şartlarını araştırabilirsiniz.

Beni Bırakma Dizisi çekimleri Ankara’da yapılan bir iştir. Dizide Ankara’nın en zengin ve en köklü ailelerinden birinin oğullarının hayatları konu edilmektedir. Babalarının onlar için çizdiği yoldan gitmek istemeyen gençler gerek iş yaşamlarında gerekse aşk hayatlarında farklı engellemeler ile karşı karşıya kalmaktadır. İzleyicilerin Beni Bırakma Dizisini sevme nedenlerinden biri ise dizide aşkın yanı sıra entrika ya da komedi gibi unsurların da yer almasıdır. Reytingler konusunda da oldukça başarılı olan Beni Bırakma Dizisi oyunculuk başvuruları yazının devam kısmından kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Beni Bırakma Dizisi Oyunculuk Başvurusu Yapmak

Beni Bırakma Dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamak pek çok oyuncu için en iyi fırsatlardan biri olma niteliği taşımaktadır. Çünkü Beni Bırakma Dizisi günlük şekilde çekilmektedir. Set saatlerinin haftalık dizilere oranla daha fazla olduğu Beni Bırakma Dizisinde oyuncuların mesleklerinin inceliklerini daha kısa sürede öğrenebildikleri bilinmektedir. Ayrıca Beni Bırakma Dizisinin yeni sezonunda oyunculuk yapma avantajı yalayacak olan bireylerin dizinin kaliteli oyuncu kadrosu ile birlikte çalışmak imkanları da doğmaktadır.
Beni Bırakma Dizisinin oyuncuları; Çağla Çukurova, Esengül Aypek, Sude Doğar, Özlem Önemli gibi isimlerden oluşmaktadır. Dizinin gelecek sezonunda bu isimlerin yanında kendi ismini de görmek isteyen oyuncu adaylarının başvurularını bir an önce yapmaları gerekmektedir. Beni Bırakma Dizisinde yer almak için yapılacak başvurular yazının sonunda online şekilde belirtilmiştir. Oyuncuların başvuru formlarında kişisel bilgilerinin yanı sıra fiziksel özelliklerine ve eğitim bilgilerine de yer vermeler gerekmektedir. Bu bilgiler çerçevesinde Beni Bırakma Dizisine uygun bulunan oyuncu adaylarına geri dönüşler yapılmaktadır. Oyuncular yapılan mülakatların ardından dizinin kadrosuna katılabilmektedir. Cast ajans başvuru için sizlere yardımcı olmaktadır.