Koruyucu Dizisi Oyuncu Alımları


Koruyucu Dizisi Oyuncu Alımları

Koruyucu Dizisi oyuncu alımları başlamıştır. dizide yer almak isteyen tüm adayların Koruyucu Dizisi için hazırlanmış olan online başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunmaları mümkündür. Adayların başvuru formlarına fotoğraf eklemeyi unutmamaları gerekmektedir. Bununla birlikte iletişim bilgilerinde hata yapan bireylerle irtibat sağlanamadığından ötürü oyuncu adaylarının özellikle cep telefonu numaralarını kontrol etmeleri tavsiye edilmektedir.

Koruyucu Dizisi NETFLİX ‘in ülkemizde çektiği ilk dizi olma özelliğini taşımaktadır. Dizinin en önemli özelliklerinden biri ise Türkiye dışında ülkelerde de yayınlanacak olmasıdır. Bu nedenden ötürü Koruyucu Dizisinde rol alabilmek oyuncuların hem tecrübelerini hem de tanınmışlıklarını artıracaktır. Koruyucu Dizisinin başrolünü yakışıklı aktör Çağatay Ulusoy üstlenmiştir. Dizinin yapımcılığını ise Onur Güvenatam yapmaktadır. Onur Güvenatam aynı zamanda 03 Medya’nın ortaklarından biri olarak da bilinmektedir. Dizinin ilk bölüm senaryosunun Narcos dizisinin yazarlığını yapan Chris Brancato’nun yazdığı gelen bilgiler arasındadır. Uluslararası bir özellik gösteren Koruyucu Dizisi oyunculuk  ajansları başvurusu yapmak için oyuncu adaylarının beklememeleri gerekmektedir.

Koruyucu Dizisi Konusu

Koruyucu Dizisi bir kitaptan esinlenerek senaryo haline getirilmektedir. Dizide oldukça sıradan bir öğrenci olan Hakan’ın hayatı konu alınmaktadır. Hakan İstanbul’a okumak için gelmiştir ancak genç adamın hayatı bir anda tepe taklak olacaktır. Çünkü o farkında olmasa da İstanbul’un yeni koruyucusu artık Hakan’dır. Hakan’ın koruyuculuk yapabilmesi için gerekli olan güç ise Yavuz Sultan Selim’in ikiz gömleğinden gelecektir. Koruyucu Dizisinin hem aksiyon hem de fantastik ögeler içermesi şimdiden ilgi çekici bir dizi haline gelmesini sağlamıştır. Dizinin ana Karakteri Hakan’a Çağatay Ulusoy hayat verecektir. Koruyucu Dizisi oyuncuları arasında Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergün gibi isimler de bulunmaktadır. Dizinin ilk sezonunun on bölüm olarak çekileceği ve başarı yüzdesine göre devamının durumunun belli olacağı da kesinleşmiştir.

Siz de Koruyucu Dizisinde yer almak ve kamera karşısında kaliteli isimlerle birlikte oyunculuk yapmak için online form aracılığı ile başvurularınızı iletebilirsiniz. Başvurulardan pozitif bir sonuç alan adayların geri dönüşleri oldukça kısa bir süre içerisinde yapılarak onlarla iletişime geçilmektedir.