Ay Yapım filminde oynamak ister misiniz?

Ay Yapım filminde oynamak ister misiniz?

Ay yapım, her sene Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ, Kerem Bursin, Kenan İmirzalıoğlu gibi önemli oyuncular ile sinema filmleri çekiyor. Siz de filmlerde oynamak ve Ay Yapım kadar önemli bir yapım şirketinin oyuncusu olmak ister misiniz? bu alanda önemli bir yer edinen ve kıstasını giderek daha üst alanlara taşıyan firmamız, var olan hizmetleri sayesinde de siz değerli oyuncu adaylarının öne çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Sinema filmlerinin yanı sıra, reklamlarda oynamak isteyen adayların da önünü açan ve aynı zamanda yıllık 40 farklı reklam filminin tüm oyuncu kadrosunu kuran ajansımız, sizlerden herhangi bir ücret talep etmeden ajanslarına kayıt yaptırma fırsatlarını sunmaktadır. Bu denli bir çalışma ile artık oyunculuğunuzu ispat etmek ve aynı zamanda öne çıkan bir oyuncu adayı olabilmeniz bakımından kendimizi geliştirmekten geri kalmıyoruz. Hemen filmlerde oynamak için başvurunuzu bize iletin, önemli projelerde yer alma fırsatlarına sahip olun.

Reklamlarda oynamak için bizi tercih edin!

Reklamlarda oynamak isteyen adayların birçoğuna şans tanımak ve aynı zamanda önde gelen projelerde boy gösterebilmelerine olanak tanımak bakımından çalışan ajansımız, sektörün 1 numarası olarak kendisini ispatlamıştır. Üstün hizmetler ile beraber öne çıkan bir oyuncu adayı olabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise sizler de reklam filmlerinde yer alarak para kazanma şanslarına doğrudan erişebileceksiniz.

Alanının en çok tercih edilen ajansı olarak sizlerin önünü açmayı hedefliyor, bu sayede ise köklü projelerin tamamına dahil olabileceğiniz ortamlar yaratıyoruz. 2017 yılı itibariyle Ay Yapım’ın çekeceği 3 farklı sinema filmi için, filmlerde oynamak isteyen adaylardan cast ajans başvuru linkinden deneme çekimleri alıyoruz! Ana cast olarak kendinizi göstermek ve piyasaya kazandırılan yeni yıldız olabilmek adına hemen bizleri tercih etmekten geri kalmayın. üstün hizmetleri ışık hızında sunan firmamız, bu sayede ise marka değerini çok daha ileri seviyelere taşımayı başarmış nadir firmalar arasında yer almaktadır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: