Model ajansımıza bir tıkla kaydolun!

Model ajansımıza bir tıkla kaydolun!

Model ajans olarak yeni yüzlere şans tanımak ve aynı zamanda sektörde ivme kazanmalarına yardımcı olmak bakımından buradayız! Önemli markaların yüzü olmanızı sağlayan ve aynı zamanda çeşitli katalog çekimleri, defileler, sunumlar, e-ticaret fotoğraf çekimleri gibi hizmetlerde yer alabilmeniz; bu sektörde paralar kazanabilmeniz bakımından buradayız! Tercihlerinizi direkt olarak firmamızdan yana kullanmak ve aynı zamanda önem arz eden bir firmanın güvencesi altında yer almak ister misiniz?

Sizlere önemli meslek grupları edinme fırsatı sunan ajansımız, her yıl kadrosunda yer alan 40’dan fazla modeli ise ön planda tutmayı hedeflemektedir. Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber sektörün öncüsü konumunda yer almanızı sağlıyor, pek çok marka ile ortak çalışmalar yürütmenize imkan tanıyarak, tanınan bir oyuncu konumuna ulaşmanıza da aracı oluyoruz. Bu denli bir hizmet politikasını üstün bir hizmetle sunan firmamıza hemen siz de ajans model olarak katılımlarınızı gerçekleştirin.

Firmamıza katılımlarda ücret talep etmiyoruz!

Model ajans olarak bizlerin kadrosunda yer alan isimlerden herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktayız. Böylelikle kadromuza dahil olan isimler, doğrudan stüdyolarımızda fotoğraf çekimlerine tabii tutulur ve daha sonrasında uygun görülmüş olan işlerde yer alması sağlanır. Bu tip bir çalışmayı sizlere profesyonel desteklerle sunan ajansımız, Türkiye’de birçok model adayının tanınan bir konuma ulaşmasına yardımcı olmuştur. Ajans model olarak çıtamızı daha üst seviyeler de tutuyor ve kaliteli çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyoruz.

Sizlere gerekli ortamları yaratabilmek ve aynı zamanda ajans model konumunda yer alan firmamızda, model olarak görev alma şanslarını vermekten geri kalmadık! Böylelikle çeşitli reklam, dizi ve sinema projelerine de sizleri sunuyor, yakışıklığı veya güzelliği ile ön plana çıkan adayların sektör de kalıcı bir yer edinebilmelerine ise yardımcı oluyoruz. böylesi bir çalışma sayesinde çok daha tanınan ve öne çıkan bir oyuncu adayı olmak artık çok kolay! Hemen siz de model ajans olarak bizi tercih edebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler: