Dizilerin yıldızı olmanız için buradayız!

Dizilerin yıldızı olmanız için buradayız!

Dizilerde oynamak istiyorum diyen birçok adaya şans tanımış ve aynı zamanda öne çıkmalarına yardımcı olmuş firmamız, her geçen gün bu alanda yaptığı çalışmaları daha üst aşamalara taşımaktadır. Bu standartlar dahilinde tanınan bir oyuncu olmanız ve aynı zamanda her geçen gün daha fazla kişi tarafından ortak tercih olabilmeniz bakımından buradayız! Hizmetlerimizden ödün vermiyor, sektöre Türkiye’nin çeşitli illerinden dizi oyuncusu kazandırıyoruz.

Aynı zamanda manken oyuncu ajansları olarak yaptığımız çalışmalar sayesinde daha fazla tanınan bir oyuncu adayı olmanıza da şans tanımaktayız. Lider özelliklerini elden bırakmayan ve çalışmaları sayesinde de üstün bir ajans konumuna ulaşan firmamız, bu alanda devasa hizmetlerle beraber birçok yapım şirketi tarafından tercih edilmektedir. Best Model gibi önemli yarışmalara model sunumları yapan ve tanınan bir oyuncu olmanızı sağlayan firmamıza hemen siz de müracaat etmeyi ihmal etmeyin. Dizilerde oynamak istiyorum diyenler için burada yer alıyoruz!

Film ve reklam projeleri için de oyuncu ihtiyacı var!

Film ve reklam projelerine de sunumlar yapabilmeyi amaçlayan ve bu kıstasını elden bırakmayan firmamız, her geçen gün daha ileriye gitmek ve aynı zamanda sektör de tanınan bir aday olmanıza yardımcı olmak bakımından burada! Doğrudan ajansımıza başvurularınızı yapmak ve kadromuzda yer alabilmek adına hemen bizleri tercih etmekten geri kalmayın. Hizmet standartlarımızı elden bırakmadığımız gibi, bu yıl 20 oyuncuyu sinema filmlerine dahil ettik.

Genel olarak bilindik yapımcılar ile çalışmayı tercih eden ve bu sayede sektör de isim yapan projelerin oyuncu kadrosunu kuran firmamız, tüm bu çalışma algısı ile beraber manken oyuncu ajansları konusunda en çok tercih edilen firma olarak gösterilmektedir. Biz de yapmış olduğumuz bu çalışmalara istinaden hizmetlerimizi elden bırakmadığımız gibi, Türkiye’de ise tanınan oyuncuları yetiştirmek açısından bir çalışma ortamı hazırlamaktayız. Dizilerde oynamak istiyorum diyen adaylar için kısa süreli oyuncu alımlarımız başladı!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: