Diriliş Ertuğrul Oyuncu Alımları

TRT 1’in vazgeçilmez dizisi olan Diriliş Ertuğrul her hafta yeni reyting ile izleyici karşısına çıkıyor. Aynı zamanda yapımcıların Diriliş Ertuğrul dizinde kaliteli oyuncu kadrosuna ek yeni yüzler arayışı içinde olduğu belirtmektedir. Bu yüzden Diriliş Ertuğrul dizisi yeni oyuncular aramaktadır. Cast ajansımızın sunduğu oyuncu alımları hizmeti ile bu sektöre geçişiniz daha kolay olabilmektedir. Oyunculuğuna güvenen her oyuncu adayını değerlendiren cast ajansımızın oyuncular için tecrübe ya da eğitim sorunu olmaksızın her oyuncu adayına fırsat tanımaktadır.
Osmanlı devletinin kurulma temellerini atan Ertuğrul Gazinin bu uğurda yaşadıklarından esinlenerek yayınlanan dizinin konusu da bir hayli ilgi görmektedir. Nefes kesen sahneler ve birbirinden usta oyuncu kadrosun ile izleyiciden tam not almaktadır. Oyuncu adayları için böyle bir senaryoda bulunmak ve oyunculuğunu sergilemek kaçınılmaz bir fırsat haline gelmektedir.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Cengiz Coşkun, Ayberk Pekcan, Osman Soykut, Kaan Taşener, Murat Garipağaoğlu, Barış Bağcı olan ve yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağın bu kaliteli projesinde bulunmak isteyenlerin yapması gereken tek şey Diriliş Ertuğrul oyuncu alımlarını incelemek ve oyunculuk başvuru adımlarını sırasıyla ve eksiksiz tamamlamaktır. Diriliş Ertuğrul gibi reytingi yüksek bir dizide rol almak ve rolün hakkını vererek sektörde yer yapmak her oyuncu adayının hayallerindendir. Sizinde oyuncu olma hayaliniz varsa ve bu hayali daha çok izleyici üzerinden kanıtlamak istiyorsanız diriliş Ertuğrul gibi yüksek izleyici kitlesine sahip olan bu dizide yer alabilirsiniz. Cast ajansımızın sektöre kattığı oyunculardan biri olmak isteyen ve Diriliş Ertuğrul gibi tecrübeli ve başarılı bir kadroda bulunma hayali olan her oyuncu adayının yanında bulunarak sektöre katılmasına yardımcı oluyoruz.
Gerekli bilgileriniz ve istenilen boyutta fotoğraflarınız ile yaptığınız başvurunun onaylanması halinde kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Her oyuncu adayının başvurusu yapımcı tarafından istenilen özelliklere uygun ajans direktörlerimiz tarafından incelenmektedir. Sizde yeteneklerinizi hayalleriniz ile desteklemek istiyorsanız Diriliş Ertuğrul Oyunculuk başvuru formunu doldurarak ajans direktörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Oyunculuk alanında kabiliyetlerine göre yönlendirilmeniz ve gerekli eğitimleri almanız önceliğiniz açısından önemlidir.