Yeni yüzler ajans açıldı!

Yeni yüzler ajans açıldı!

Yeni yüzler ajans olarak sektöre bu alanda daha önce kendini göstermemiş isimleri kazandırmak adına çalışıyoruz! Pek çok projede oyuncusu yer alan firmamız, bugüne kadar 30 yıllık tecrübesi boyunca Türkiye’nin en önemli kadın ve erkek jönlerini piyasaya sürmüştür! Sizleri de bu süreçte sektöre kazandırabilmek ve önem arz eden işlerde rol almanızı sağlamak bakımından çalışıyor, bu hizmetler neticesinde de daima öne çıkmanıza imkanlar tanıyoruz.

Var olan hizmetleri direkt olarak ele almanız ve donanımlı kadromuz ile çalışma avantajları elde etmeniz açısından buradayız! Bir tıkla hemen cast ajans başvuru imkanlarından faydalanabilir, kadromuzun öne çıkan yıldızı konumunda yer alabilirsiniz. Sunulan bu muhteşem avantajlarla beraber günden güne çıtamızı daha üst seviyelere çektiğimiz gibi, her daim donanımlı projelerin tamamında aktif olarak rol alma avantajları veriyoruz. Yeni yüzler ajans, kapılarını sektöre girmek isteyen tüm oyuncu adayları için araladı!

Oyuncu olarak sektöre bomba gibi bir giriş yapın!

Cast ajans başvuru bölümünden formu indiren ve birkaç fotoğraf ile beraber mail adresimize transfer eden tüm adayların öne çıkmasına yardımcı oluyoruz. Birbirinden kaliteli hizmetleri ele almanız ve aynı zamanda bizlerin güvencesi altında yer alabilmeniz bakımından buradayız! Kalitesinden ödün vermeyen ajansımız, bu alanda elde edilen başarılar ile beraber çıtasını her daim genişletmeyi de ihmal etmemektedir.

Siz de hemen casting ajansımıza başvuru yapmak ve aynı zamanda yeni yüzler ajans olarak bizlerin kadrosunda yer alabilmek adına bir iletişim ortamı yaratmayı ihmal etmeyin. Günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber kendisini çok daha üst pozisyonlara taşıyabilmiştir. Önem arz eden işlere ana cast olarak dahil olmanız ve kendinizi göstermeniz bakımından çalışıyor, bir tıkla cast ajans başvuru imkanlarından faydalanmanıza yönelik hizmetler sunmaktan da geri kalmıyoruz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: