Ünlü oyuncuların ajansları kayıtlarını başlattı!

Ünlü oyuncuların ajansları kayıtlarını başlattı!

Ünlü oyuncuların ajansları ile çalışmak ve bu sayede öne çıkan projelerde ana cast olarak rol almak ister misiniz? Günden güne daha fazla oyuncu adayının tanınırlığına yönelik çalışmalar sunan firmamız, elde etmiş olduğu bu muhteşem başarısıyla beraber yeni nesil pek çok oyuncunun önünü açma noktasında kaliteli çalışmalar sağlamıştır. Sizlere %100’e kadar öne çıkma ve tanınma olanakları sunan ajansımıza hemen bir tıkla kayıtlarınızı yaptırabilirsiniz.

Her geçen gün alanında lider olan ve bu kapsamda donanımlı projelerde rol alma imkanları tanıyan firmamız, Türkiye standartlarında da aktif olarak hizmetlerine devam etmektedir. Böylesi bir çalışma ile beraber her daim cazip ortam zeminleri oluşturmak ve Türkiye’de önem arz eden bir isim olabilme noktasında da herhangi bir engeliniz kalmamaktadır. Tercihinizi bize yöneltin, dizi de oynamak için basvuru yaparak öne çıkan bir isim olma avantajlarına ulaşın.

Dizi oyuncusu yetiştirmek bizim işimiz!

Her yıl sektöre dizi oyuncusu yetiştirme konusunda imkanlar sunan firmamız, dizi de oynamak için basvuru yapan tüm adayların önünü açmaktadır. Böylelikle artık Kanal D, Show TV, Star TV, ATV, TRT, Fox TV gibi önemli kanalların projelerinde kendinizi gösterme avantajlarını direkt olarak sıralıyoruz. Elde edilen bu başarı ile beraber ünlü oyuncuların ajansları kadrosunda yer alan firmamız, birçok ismin tanınırlığına yönelik çalışmalarıyla en cazip ortamları elde etme şansları sağlamaktadır.

Günden güne ortak tercih konumunda yer alan ve kapsamlı bir çalışma ortamı sunan firmamız, bu başarısını katlamaya devam etmektedir. Siz de dizi de oynamak için basvuru bölümünden bize ulaşın, fotoğraflarınız ve CV’leriniz ile ön görüşme öncesi bir başvuru sürecine dahil olun. Her geçen gün yeni yetenekleri piyasaya sunabilmek adına ülke genelinde araştırmalar yapan firmamız, ünlü oyuncuların ajansları olarak 30 yıldır sektörün lideri konumunda yer alıyor.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: