Ülker Çikolatalı Gofret Reklam Serisi Başlıyor!

Ülker Çikolatalı Gofret Reklam Serisi Başlıyor!

Reklam dizi ajansları olarak uzun dönemlerden bu yana her sene 10’a yakın reklam filmi çeken Ülker çikolatalı gofret, 2017 sezonu itibariyle düzenlenecek 8 reklam filmi için başrol oyuncusu arıyor! Cast ajansımız ile iletişime geçen marka, bizlerden temin alacağı oyuncuları çeşitli projelere dahil etmek ve onlara istihdam ortamları yaratabilmek adına burada! Siz de ajansımızın bir parçası olmak ve kadromuzda yer alabilmek adına tercihlerinizi bizlerden yana kullanabilirsiniz.

Bu alanda ise sadece oyuncu değil, aynı zamanda erkek mankenlik başvurusu adı altında da çalışmalar yürüten cast ajans firmamız, elde ettiği başarı ile beraber sektörün devasa konumuna ulaşmayı başarmıştır. Sizlere her daim şans tanımak ve önde gelen projelerde boy göstermenize yardımcı olmak adına buradayız! Çıtamızı her daim daha üst seviyelere çekebilmek ve sizleri kaliteli projelere doğrudan sunabilmek adına yol kat eden firmamız, reklam dizi ajansları olarak yeni yüzlerin tamamını sektöre kazandırabilmek adına buradadır!

Önemli projelerde oyuncu / manken olun!

Erkek mankenlik başvurusu yapan adaylardan diğer ajanslar gibi herhangi bir boy şartı aramamaktayız! Onları kaliteli projelere dahil edebilmek ve önde gelen aday olmalarına şans tanıyabilmek adına çalıştığımız gibi, böylelikle üstün projelerin tamamında da kendinizi ispatlama şanslarını sağlamaktayız. Bu denli bir çalışma ile beraber artık kaliteli projelerin yıldızı olabilmek ve kendinizi çeşitli projelerde sınama hususunda hemen tercihinizi bize yöneltmeyi ve cast ajans başvuru formunu doldurmayı ihmal etmeyin.

TV’lerin çok izlenen dizilerinde yer alma fırsatları da sunan ajansımız, reklam dizi ajansları kapsamında yapmış olduğu çalışmalar ile beraber çıtasını hep bir adım üst seviyelere taşımaktadır. Hemen siz de bir tıkla ajansımıza dahil olabilir, bu sayede kaliteli projelerde boy gösterme olanaklarına direkt olarak erişebilirsiniz. Devasa çalışma olanaklarını sizlerle buluşturan ve yapmış olduğu çalışmalar ile öne çıkan firmamız, erkek mankenlik başvurusu üzerinden yeni adaylarına da ön planda yer alma şansları vermektedir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: