Türkiye’nin en iyi ajansına bir tıkla katılın!

Türkiye’nin en iyi ajansına bir tıkla katılın!

Türkiyenin en iyi ajanslarından bir tanesi olarak gösterilen ve sektör de 20. Yılını dolduran firmamız, hala alanında önem arz eden casting direktörleri ile çalışmaktadır. Her yıl onlarca farklı dizi, sinema ve reklam projesine oyuncu sunumlarını gerçekleştirdiğimiz gibi, bu olanaklar dahilinde marka değerimizi hep bir kademe önde tutan oyuncu firması olarak bilinmekteyiz. Sektöre fazlaca hakim olan ve yapılan çalışmalar ile üstün bir firma konumunda yer alan ajansımıza ücretsiz kayıtları gerçekleştirmenin tam zamanı!

Bir tıkla saç mankenliği ajansları hizmetlerini ele alabilir ve donanımlı ajans bünyesinde yer alabilirsiniz. Bugüne kadar model ve oyuncu sunumları konusunda marka olan ajansımız, uluslararası projelere de oyuncu sunumlarını gerçekleştirebilmeyi amaçlamaktadır. Çeşitli projelerde yer alan bir ajans konumuna ulaşabilmek ve kendinizi göstermek bakımından hemen siz de tercihinizi firmamıza yöneltmeyi ihmal etmeyin. Türkiyenin en iyi ajansları olarak çalışmalarımızda hız kesmiyor, sizlere kapsamlı bir ortam zemini hazırlıyoruz!

Yeni yüzler arıyoruz!

Saç mankenliği ajansları olarak şampuan reklamlarında boy gösterecek bay ve bayan model adaylarına kapılarımızı araladık! Kendine güvenen tüm adayları öne çıkartmak ve aynı zamanda sektörde kalıcı bir konum elde etmelerine yardımcı olan firmamız, çalışmaları dahilinde ise çıtasını hep bir adım ileri pozisyonda tutmaktadır. Bu sayede dilediğiniz gibi kendinizi gösterebilir ve öncü bir ajans konumunda yer alabilirsiniz.

Türkiyenin en iyi ajansları kıyaslamasında son 5 yıldır zirveyi elden bırakmayan firmamız, bu yıl İçerde, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Seksenler, Poyraz Karayel gibi önemli projelerde yer alan oyuncuları çıkarttı. Sizlere de Türkiye genelinde çekilecek olan projelerde boy gösterme şansları tanıyoruz! Aynı zamanda model alımlarını sürdüren firmamız, saç mankenliği ajansları hizmetlerinin yanı sıra farklı sektörler için de istihdamlar yaratmak ve markaların doğrudan yüzü olabilmenizi sağlamak bakımından emin adımlar atmaktan bir an olsun geri kalmamaktadır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: