Saç ve yüz mankeni olarak şampuan reklamlarında oynayın!

Saç ve yüz mankeni olarak şampuan reklamlarında oynayın!

Saç reklam ajansları olarak bu yıl çekilecek Pantene ve Blendax reklam filmleri için oyuncu arayışımız sürüyor! Hemen siz de bu projelerde rol almak ve kendinizi göstermek bakımından hemen bizlerle iletişime geçebilir, donanımlı olan ajansımızın bir parçası olma şanslarına doğrudan erişebilirsiniz. Sizlerin her daim önünü açmak ve sektör de doğru bir şekilde yer almanızı sağlamak bakımından çalışan lider kadromuz, bu başarısını çok daha üst alanlara taşıyor ve önem arz eden projelerin tamamında da kendinizi gösterme şansları veriyor.

Çalışmalardan faydalanabilmeniz ve cast İstanbul ajans kadrosunda yer alan bir isim olabilmeniz bakımından yoğunlukta olan ortamlar hazırlayan firmamız, elde ettiği bu başarısı ile beraber her geçen gün daha fazla öne çıkmaktadır. Lider bir firmanın parçası olabilmeniz, aynı zamanda ise ajansımızda kaliteli projelerde rol alabilme olanakları yaratabilmeniz hususunda çalışmaktayız. Bir tıkla kayıt olanaklarını tamamlamak ve saç reklam ajansları kadrosunda yer alabilmek adına hemen bizi tercih edin.

Cast İstanbul ajans olarak hizmetinizdeyiz!

Cast İstanbul ajans olarak her daim çıtasını arttırabilme noktasında çalışan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber üstün bir hizmet politikasını ele alma şansları vermektedir. yoğunlukta bir firma izlenimi bırakan ve aynı zamanda her yıl kadrosunda yer alan isimlerin devasa projelerde kendilerini göstermelerine şans tanıyan firmamız, bu başarısını her daim arttırabilme yolunda da bir hizmet politikası yaratmaktan geri kalmamaktadır.

Siz de hemen bir tıkla başvurularınızı gerçekleştirmek ve ajansımızın kadrosunda saç reklam ajansları departmanının bir parçası olabilmek adına bize ulaşın! Sizlerden gelen başvuruları inceleme altında tutan casting direktörlerimiz, aynı zamanda ise kaliteli bir projenin yıldızı olabilmeniz bakımından üstün çalışmaları sunmaktan geri kalmamaktadır. Her geçen gün yeni isimlere istihdam ortamları yaratan firmamız, cast İstanbul ajans olarak sizlerden başvuruları yoğunlukta bekliyor!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: