Reklam ve sinema projelerine yeni yüzler kazandırıyoruz!

Reklam ve sinema projelerine yeni yüzler kazandırıyoruz!

Reklam ajansları olarak her yıl birçok ismi sektöre kazandıran ve öncü bir hizmet politikası sunan firmamız, sizlere yeni bir mesleği icra etme yönünde çalışmalar sunmaktadır. Alanında lider konumunu elden bırakmayan ve kıstasını her daim daha ileri seviyeler de tutan firmamız, yapmış olduğu bu çalışmalar ile beraber Türkiye’nin en çok değer kazanan ajansı konumunda yer alıyor. Bu hizmet standartlarından faydalanmak ve aynı zamanda ajansımız bünyesinde yer alma şanslarını tanımak açısından sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız!

Doğrudan ajansımıza katılımınızı gerçekleştirebilir, bu sayede reklam projelerinin yanı sıra sinema ajansları departmanımızdan beyaz perde projelerinde yer alma imkanlarına ulaşabilirsiniz. Her yıl onlarca farklı ismi ajansına katan ve aynı zamanda öne çıkmasına yardımcı olan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber marka değerini çok daha üst pozisyonlar da tutmaktadır. Böylesi bir hizmet ile beraber artık çok daha donanımlı projelerde kendinizi gösterme imkanları kapınızda! Hemen reklam ajansları adı altında başvurunuzu gerçekleştirin ve farkı hissedin!

Sinema ajansları olarak bir tık uzağınızdayız!

Sizlerden gelen tüm başvuruları dikkatle inceliyor, bu sayede sinema ajansları bakımından Türkiye’nin en iyisi olan firmamız ile çalışma avantajlarını sunuyoruz. Her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi olan ajansımız, yapılan bu çalışmalar ile beraber direkt olarak projenin ana castını oluşturmaktadır. Herhangi bir sinema filmini toptan ele alan ve kendi kadrosundan isimleri yerleştirdikten sonra Türkiye genelinde oyuncu arayan ajansımıza kayıtlar ücretsiz!

Reklam ajansları olarak, sizlere banka, şampuan, çeşitli firma ve kuruluşların reklamlarında yer alma şansları vermekteyiz. Katılımları gerçekleştirdikten hemen sonra sizler de ajansımızın kadrolu oyuncusu olma şanslarına erişebileceksiniz. Her geçen gün daha fazla kendisini geliştiren ve Türkiye’de isim olan casting direktörleri ile çalışan firmamız, önemli yapım şirketlerine sunmuş olduğu isimlerin 2016 – 2017 yılında tanınan bir oyuncu olmasına yardımcı oldu. Sinema ajansları olarak sizlere bir tık uzaklıktayız!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: