Reklam projelerine yeni yüzler aranıyor!

Reklam projelerine yeni yüzler aranıyor!

Reklam için oyuncu aranıyor ilanı ile beraber yeni yüzlere şans tanıyan ajansımız, Türkiye’de marka olmuş birçok projeye sizleri doğrudan dahil edebilme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Kalitesiyle hep bir adım öne çıkan ve bu sayede öncü projelerde boy gösterebilme olanakları tanıyan ajansımız, var olan hizmetleriyle beraber öncü bir ortam zemini hazırlamaktan da geri kalmıyor. Siz de hemen kayıtları tamamlamak ve doğrudan ajansımıza dahil olabilmek açısından bizleri tercih edin.

Türkiye standartlarında lider olan ajansımız, oyunculuk başvurusu İstanbul’un yanı sıra, çeşitli iller üzerinde açılmış olan ofisleri ile beraber Türkiye genelinden gelen başvuruların tamamını değerlendirmektedir. Sizler de başvuru formunu web sitemizden indirip, doldurduktan ve tarafımıza ilettikten sonra ajansımızın bir parçası olma şanslarına sahip olun. Sizleri her geçen gün daha fazla desteklemek ve aynı zamanda reklam için oyuncu aranıyor projelerine dahil etmek adına buradayız! Reklamların yanı sıra dizi ve sinema sektöründe de boy göstereceğiniz ortamlar hazırlamaktayız.

Birbirinden kaliteli projelerde boy gösterin!

Birbirinden kaliteli projelerde boy gösterebileceğiniz ve aynı zamanda oyunculuk başvurusu İstanbul konularına ilişkin hizmetler alabileceğiniz ajansımız, Türkiye genelinde birçok set ve çeşitli çekim projelerine oyuncu desteği sağlamaktadır. Kadrosunda yer alan önemli isimleri Türkiye’de marka haline dönüştüren ve hizmetlerden faydalanmalarına yardımcı olan ajansımız, kalitesini bu noktada ödün vermeden ileri planlara taşımaktadır.

Hemen siz de reklam için oyuncu aranıyor ilanına tamamen uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuruları gerçekleştirmekten geri kalmayın. Marka değerini her anlamda ileriye taşıyan ve sizlere sektörde öncü bir konum elde etme şansları tanıyan ajansımız, kalitesini bu noktada elden bırakmadan ileri aşamalara taşımaktadır. Her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi olan ajansımız, sizlerin ileri seviyelerde yer alabileceği projelerde de boy göstermesine destekçi olmaktadır. Oyunculuk başvuru İstanbul adı altında hemen başvuru süreçlerini tamamlayarak, kayıtlarınızı tarafımıza iletin ve ajansımızın bir parçası olma şanslarına sahip olun.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: