Oyuncu olmak ister misiniz?

Ajanslar İstanbul olarak yeni oyuncu adaylarından gelen başvuruları ele alan ve aynı zamanda sunumlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştiren ajansımız, bu alanın 1 numarası olarak görülmektedir! Kalitesiyle her daim öne çıkan ve sizlere üstün hizmet politikaları çizen ajansımız, sunmuş olduğu birçok ismi sektöre kazandırmayı başarmış ve çeşitli projelerde kendini gösterme olanakları vermiştir. Her geçen gün daha iyiye giden ajansımız, Türkiye’nin onlarca yerinde şubesiyle yetenek avını sürdürmektedir.

Sektöre yeni yüzler kazandırmak ve oyunculuk mesleğini ele almasını sağlamak bakımından çalışan ajansımız, oyuncu olmak için ajanslar konusunda pek çok ismin ortak tercihidir! Kaydınızı hemen siz de yapabilir, bu sayede ajansımızın kadrolu oyuncusu olarak kendinizi gösterme fırsatına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan formu indirip, doldurduktan sonra birkaç farklı açıyla çekilmiş fotoğraflarınızı da bizlere iletebilirsiniz. Uygun gördüğümüz isimleri ajanslarımıza davet ediyor, bu sayede profesyonel fotoğraflarını çekiyor ve CV’lerini oluşturarak, ajanslar İstanbul alanında sunuyoruz!

10 yıldır lider casting ajansı!

10 yıldır sektörün lideri konumunda yer alan ajansımız, oyuncu olmak için ajanslar sıralamasında ise rakiplerini açık ara farkla geride bırakmıştır! Her yıl 30’dan fazla ismi sektöre kazandırmayı başaran ajansımız, Türkiye’de marka olan birçok sanatçının ilk çıkışını elde ettiği ajans bünyesi olarak görülmektedir. Bu noktada ise sizleri desteklemek ve projelere kazandırabilmek açısından çalışıyor, her anlamda ise lider tavrımızı elden bırakmıyoruz.

Kayıtlarınızı hemen gerçekleştirmek ve bu sayede projelerde yer almak istiyorsanız, ajanslar İstanbul olarak hemen bizi tercih edin ve tüm bu hizmet olanaklarından faydalanın! Sizleri her aşamada desteklemeyi amaç bilen ajansımız, yaptığı nefis çalışmalar ile beraber Türkiye’de ise lider bir pozisyona ulaşmıştır! Doğru sunum ortamları ve kaliteli projelerde yer alabilmek açısından hemen siz de tercihinizi bizlerden yana tutun, oyuncu olmak için ajanslar konumunda hizmet sunan firmamızın kadrolu ismi olma şanslarına ulaşın!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: