İzmir’de ki ajansımıza hemen kaydolun!

İzmirdeki cast ajanslar arasında en çok tercih edilen ve yaptığı işlerle kendisini ispatlayan ajansımız, çok acil bir şekilde yeni yüzlere ihtiyaç duyuyor! TV’de başlayacak reklam ve dizi projeleri için yeni isimlere şans tanıyan yapım şirketleri, kadromuzdan 10’dan fazla oyuncuyu seçti ve şimdi yeni star arayışlarını sürdürüyorlar! Hemen siz de ajansımız bünyesinde yer almak ve bu çalışmalar ile her geçen gün ön plana çıkmak istiyorsanız hemen bizimle bir iletişim kurmayı ihmal etmeyin.

Alanının lideri olarak görülen ajansımız, İzmirdeki ajanslar başvuru formunu sitemizden indirdikten sonra hemen doldurup, bir veya birkaç farklı fotoğraf ile beraber başvurularınızı kabul etmektedir. Hemen başvuruları gerçekleştirebilir, siz de ajansımızın bir parçası olma şanslarına doğrudan ulaşabilirsiniz. Sektörel olarak sizleri projelere sunabilmek ve yaptığımız çalışmalar ile her geçen gün öne çıkmanızı sağlamak bakımından da yardımcı oluyoruz. artık izmirdeki cast ajanslar konusunda araştırmalarınızı bir kenara bırakabilir, tercihlerinizi bizlerden yana kullanabilirsiniz.

İzmir’in en donanımlı casting şirketi!

İzmirdeki ajanslar başvuru yapan bireylerin büyük bir bölümü işsizlikten yakınmaktadır! İzmir’de yer alan yapım şirketlerinin büyük bir kısmı ile anlaşmalı olan firmamız, bu noktada ise daha çok proje imkanı sunabilmesinden ötürü, İzmir halkında oyunculukla ilgilenen yeni yüzlere şans tanımaktadır. hemen siz de İzmir veya diğer illerde çekilen dizi, film, reklam, TV filmi veya modellik / mankenlik projelerine dahil olmak istiyorsanız kayıtlarınızı tamamlayın.

Mail adresimize iletilen başvuru formları ile beraber artık bir işleyiş öne çıkartmak ve aynı zamanda da sektörün öncüsü konumuna ulaşmak mümkündür. İzmirdeki cast ajanslar ile bir kıyas ortamı yaratan firmamız, bu alanda yaptığı nefis çalışmalar ile beraber her geçen gün sınırlarını daha üst seviyelere çıkartmaktadır! Hemen siz de firmamız ile iletişime geçin ve farkı bu noktada hissetme şanslarına sahip olun! İzmirdeki ajanslar başvuruları artık bir tıkla gerçekleştirmek mümkün!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: