İzmir genelinde oyuncu başvuruları alıyoruz!

İzmir genelinde oyuncu başvuruları alıyoruz!

İzmir cast ajans olarak bu bölgeye açtığımız departmanlarımız üzerinden yeni oyuncu adayları tarafından mail ile gelen tüm başvuruları kabul etmekteyiz! Sektöre yeni manken ve oyuncular kazandırabilmeyi amaçlayan İzmir şubemiz, daha önce ki dönemlerde ve halen şuan Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan departmanları ile beraber sizlere hitap eden projelerde yıldızlaşmanızı sağlıyor.

Bu noktada ise hemen cocuk reklam ajansi olarak bizi tercih edebilir, kendinizi çeşitli projelerde sınama olanaklarına da erişebilirsiniz. İzmir’de çekilecek olan projelerin yanı sıra, sizlere Türkiye genelinde yer alabileceğiniz ve TV sektöründe “star” olabileceğiniz projelerde yer alma olanakları sağlamaktayız. Çıtamızı her daim daha üst seviyelere çekmek ve önem gören projelerin yıldızı olabilmenizi sağlamak açısından buradayız! Tercihinizi bizden yana kullanın, böylelikle İzmir cast ajans kadrosunda yer alabilen donanımlı bir oyuncu adayı olma fırsatlarına erişin.

Türkiye’nin en iyi ajansı İzmir’de açıldı!

Türkiye’nin en iyi ajansı konumunda gösterilen firmamız, yapılan bu çalışmalar neticesinde de çıtasını çok daha üst konumlara taşımayı ihmal etmemiştir. Bu sayede ise çok daha tanınan ve aynı zamanda kitleler tarafından sevilen bir oyuncu adayı olma şansı söz konusu! Sizleri sektöre kazandırabilmek için İzmir bölgesinde ki yapım şirketleriyle de ortak çalışmalar yürüten firmamız, cocuk reklam ajansi kapsamında ise yeni isimleri kendi kadrosuna dahil ediyor!

Reklam projelerinin yanı sıra dizi ve sinema alanına da her yıl 50’den fazla oyuncu istihdamı sağlayan firmamız, bu çalışmaları ile beraber alanının en çok tercih edilen firması konumunda yer almaktadır. Kalitemizden herhangi bir şekilde ödün vermediğimiz gibi, aynı zamanda da çeşitli projelerde yıldızlaşmanızı sağlayabilmek açısından da kendimizi geliştiriyoruz. Bir tıkla hemen katılımınızı sağlayın, siz de kendinizi devasa projelerde oyuncu adayı olarak gösterme fırsatlarına ulaşın. Cocuk reklam ajansi bir tık kadar uzağınızda yer alıyor!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: