İstanbul Reklam Ajansımızı denediniz mi?

Anadolu yakası reklam ajansları olarak birçok isme istihdam ortamı sağlayan ve alanında en önemli markaların ana castını kuran ajansımız, sizlere reklam filmlerinde boy gösterme şansları tanımaktadır. hemen siz de kayıtları tamamlamak ve doğrudan ajansımıza dahil olabilmek açısından hemen bizi tercih etmeyi ihmal etmeyin. Alanında lider olan firmamız, bugüne kadar yaptığı çalışmalar ile beraber Coca Cola, Sütaş, Ülker, Eti, Hepsiburada gibi önemli reklam filmlerinin tüm oyuncu kadrosunu kurmuştur.

Hemen siz de kayıt işlemlerini tamamlamak ve ajansımıza doğrudan dahil olabilmek açısından bizi tercih etmekten geri kalmayın. Doğru çalışmalar ile beraber sizlere her daim kapsamlı alanlar yaratıyor, aynı zamanda ise öne çıkabileceğiniz bir ortamı sağlamaktan da geri kalmıyoruz. Türkiye’nin en iyisi olarak, siz değerli oyuncularımıza ünlü reklam ajansları bünyesinde sunum ortamları yaratmaktayız. Artık projelerde kendinizi göstermek ve kalitesiyle öne çıkan bir ortam yaratmak oldukça kolay!

Ajansımızın bir parçası olun!

Sizler de onlarca farklı oyuncumuz gibi doğrudan ajansımızın bir parçası olabilirsiniz. Sektörde birçok yapımcı ve firma, bizleri ünlü reklam ajansları konularında liderlik koltuğunda tutmaktadır. Yaptığımız çalışmalar ile beraber sürekliliği koruyor, sizleri her anlamda öne çıkartmaktan da geri kalmıyoruz. Bu sayede kendinizi üst seviyeler de tutmak ve kaliteli çalışmalara doğrudan dahil olabileceğiniz ortamlar yaratmak oldukça kolaydır.

Türkiye’de birçok yeni oyuncu adayı veya eski oyuncular, kendilerini temsil edecek bir casting ajansı ile çalışmayı önemsemektedir. Bu sebeple Anadolu yakası reklam ajansları adı altında bölgenin en iyisi konumunda yer alıyor, sizlere yeni meslekler edinebileceğiniz ortamlar yaratıyoruz. Bir reklam projesinde yer alarak 2000 TL ila 5000 TL arası paralar kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Ünlü reklam ajansları konularına ilişkin hemen bizi tercih edebilir, bu sayede projelerin tamamında aktif olarak yer alma fırsatlarına da ulaşabilirsiniz. Artık kayıtları tamamlamak ve doğrudan bünyemize dahil olmak oldukça kolay!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: