Her yıl 10’dan fazla ünlü çıkartan tek ajans!

Her yıl 10’dan fazla ünlü çıkartan tek ajans!

En çok ünlü çıkaran ajanslar klasmanında dergilerin ve gazetelerin lideri olan firmamız, 2017 yılına hızlı bir giriş yaptı! Bu sezon 10 farklı oyuncusunu önemli projelere kazandıran ve Türkiye’de kalıcı bir yer edinebilme olanakları sunan firmamız, sizlere de hitap eden işlerde başrol olarak yer alabilmeniz adına yapım şirketleriyle anlaşmalarını sürdürmektedir. Üstün bir ajans bünyesinde yer almak ve başvuruları bu alanda gerçekleştirebilmek adına hemen bizlerle iletişime geçin.

Alanında önemli bir yer edinen, çıtasını her daim daha üst pozisyonlara çeken ve aynı zamanda Kadıköyde ajanslar şubesinin yanı sıra önemli projelerde de yer alma olanakları sağlamak bakımından çalışıyoruz. 10’dan fazla şubemiz ile beraber sizlerin tip ve fiziksel özelliklerinize en çok uyum sağlayacak projelerin yıldızı olmanıza şans tanımaktayız. Bir tıkla ajansımız kadrosuna dahil olmak ve en çok ünlü çıkaran ajanslar kadrosunda yer alabilmek adına tercihinizi bize yöneltin.

Kadıköy şubemiz aktif!

Kadıköyde ajanslar olarak bu alanda yer alan firmamızın oyuncu / model kadrosuna yeni isimler katmayı amaçlamaktayız. Böylelikle en üst seviye de yer alan firmamızın kadrolu ismi olabilecek ve kendinizi alternatif projeler ile sınama olanaklarına da ulaşabileceksiniz. Doğru bir çalışma zemini hazırlayan ve bu sayede üstün bir hizmet skalasını sizlerle buluşturan firmamız, Türkiye’de ise birçok projeye oyuncu sunumlarını gerçekleştiriyor.

Bu sayede artık oyunculuğunuzu ispatlamanız ve en çok ünlü çıkaran ajanslar kadrosunda yer almak adına hemen bizi tercih edin. Türkiye standartlarında birçok oyuncunun hayalini süsleyen ajansımız, ilk defa başvuru süreçlerini başlattı ve yeni oyuncu / model adaylarına da şans tanıyor. Böylelikle başvuru formunu indirerek doğrudan kadromuza katılım gerçekleştirmek ve önem arz eden projelerin tamamında yer alabilmeniz bakımından önünüzde herhangi bir engel yok! En çok ünlü çıkaran ajanslar olarak sizlere bir tık uzaklıktayız!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: