Her yaş grubu model arıyoruz!

Her yaş grubu model arıyoruz!

İstanbul model ajans konumunda Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olarak, her yaş aralığında sektöre öncülük tanıyabilecek adaylara ihtiyacımız var! Bu alanda donanımlı bir hizmet standardını tarafınıza ulaştıran ve sektörün en çok tercih edilen ajansı konumunda yer alan firmamızı tercih etmek ister misiniz? Kayıt olanakları dahilinde firmamızın bir parçası olabilme şanslarını tanıdığımız gibi, her geçen gün kendimizi çok daha üst pozisyonlar da tutmayı da ihmal etmemekteyiz.

Bu çalışmalar ile beraber çocuk model ajans kadrosunda yer alan bir isim olma ve aynı zamanda çeşitli projelerde yer alma şanslarını vermekteyiz. Yeni yüzlere şans tanımayı amaçlayan ve kadrosunu buna istinaden güçlendiren firmamıza hemen siz de katılımlarınızı gerçekleştirin. Birçok oyuncu adayını öne çıkartan firmamız, bu alanda ise kıstasını daha üst pozisyonlar da tutabilmek açısından araştırmalarını sürdürüyor. Çocuk model ajans olarak, 10 ila 16 yaş arası tüm çocuklara kapılarımızı sonuna kadar açtık!

Çocuk modeller yetiştiriyoruz!

Kendi alanımızda çocuk modeller yetiştirdiğimiz gibi, önemli markalara sunumlar yaparak bu sektör de tanınan bir model olma yolunda önünüzü açıyoruz. İstanbul model ajans olarak yaptığımız muhteşem çalışmalar ile kıstasımızı hep bir kademe öne çekmeyi başardık! Böylelikle Türkiye’de tanınan bir oyuncu adayı konumuna ulaşmak ve aynı zamanda hizmetlerin tamamından faydalanabilmenizi sağlamak adına buradayız!

Siz de hemen tercihinizi bizlerden yana kullanabilir, İstanbul model ajans kadrosunda yer alma fırsatlarına erişebilirsiniz. Yeni yüzlere istihdam ortamı kurabilmek ve sektör de tanınan bir oyuncu adayı konumuna ulaştırmak bakımından emin adımlar attığımız gibi, aynı zamanda ise çocuk model ajans olarak siz değerli oyuncu ve model adaylarının tamamını önemli projelere dahil edebilmeyi amaçlamaktayız. Kaliteli bir firma konumunda yer alan ajansımıza doğrudan katılımları gerçekleştirmek ve kadromuzda yer almak açısından bizi tercih etmeyi ihmal etmeyin.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: