Film ve dizi oyuncusu arıyoruz!

Film ve dizi oyuncusu arıyoruz!

Film yapım ajansları olarak bugüne kadar çeşitli film projelerinin ana castını kuran ajansımız, 2017 yılı itibariyle çekimleri başlayacak olan sinema filmleri için oyuncu arıyor! Hemen siz de ücretsiz kayıtları tamamlamak ve ajansımızın oyuncusu olabilmek açısından bizimle iletişim kurabilirsiniz. Her yıl 20’den fazla sinema filmine oyuncu sunan departmanlarımız, Türkiye’nin en donanımlı casting direktörlerini kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Yapılan bu çalışmalar ile beraber dizi ajanslari bünyesinde yer alan bir isim olmanıza katkı sağlıyoruz. Birçok kişi tarafından ortak tercih olarak görülen ajansımız, kıstasını daima daha üst pozisyonlar da tutmak ve kaliteli bir çalışma ortamı yaratabilmek açısından emin adımlar atmayı ihmal etmemektedir. Alanında lider olan ajansımız, yapılan bu çalışmalar ile beraber günümüz Türkiye’sinin öncü bir ajansı olarak görülüyor. Film yapım ajansları hizmetlerini daima tarafınıza sunabilmek ve kaliteli bir ortam yaratabilmek açısından çalışmalar sarf etmekten de geri kalmamaktayız.

Ajansımıza bir tıkla kaydolun!

Dizi ajanslarina bir tıkla kaydolmak ve aynı zamanda projelerde kendinizi denemek açısından bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bu alanda yapılan çalışmaların tamamını tarafınıza sunabilmek ve aynı zamanda donanımlı bir hizmet anlayışını ele alma fırsatları tanıyan ajansımız, sektör anlamında ise bir marka konumuna ulaşmıştır. Doğrudan ajansımıza kayıtları gerçekleştirebilmenize yardımcı olan firmamız, bu sayede ise sunulan hizmetlerle beraber birçok yapımın oyuncu desteğini sağlamaktadır.

Güler yüzlü hizmet, donanımlı kadro ve aynı zamanda elemeler ile oyuncu seçimi yapan ajansımız, tecrübeli veya tecrübesiz adaylardan gelecek tüm başvuruları kabul etmektedir. Hız kesmeden film yapım ajanslarımıza ulaşabilir, bu sayede sizler de kendinizi dizi, sinema ve reklam sektöründe deneme şanslarına erişebilirsiniz. Birçok kişinin ortak tercihi olarak görülen firmamız, hizmet standartlarında ise hız kesmiyor ve alanında ise birçok oyuncunun ortak tercihi olarak görülüyor. Bir tıkla bizimle iletişime geçebilir, bu sayede dizi ajanslari adı altında başvurularınızı tarafımıza iletebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: