Family ajansımız yeni oyunculara kapısını açtı!

Family ajansımız yeni oyunculara kapısını açtı!

Family ajans başvuru formu üzerinden siz e hemen casting firmamıza katılım gerçekleştirme şansına sahip olun! Bu alanda çıtasını giderek yükselten ve devasa projelerde rol almanıza öncülük eden ajansımız, çıtasını yükseltmeye devam etmektedir! Siz de kaliteli işlerde rol alabilmek açısından hemen bizimle iletişime geçebilir, bu sayede dizi, sinema filmi ve reklam projelerinde ana cast olarak görev alabilirsiniz.

25 yılı aşkın süredir piyasada yer alan, her yıl kadrosundan 50’den fazla ismi ana cast olarak projelere dahil eden firmamız, başarısının sırrını onlarca farklı menajer ve casting direktörü ile çalışmaya bağlıyor! Siz de kendinize uygun olan rol seçimleriyle beraber öne çıkmak ve İstanbuldaki film ajansları kadrosunda yer alan bir isim olabilmek adına hemen bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Bu alanın en çok tercih edilen firması olarak öne çıkıyor, aynı zamanda ise üstün projelerde kendinizi gösterme fırsatlarını bir tıkla sunmaktan geri kalmıyoruz. Family ajans başvuru formu ile beraber siz de kadromuzun yeni ismi olma şanslarına ulaşın.

Ajansımızda kendinizi gösterin!

İstanbuldaki film ajanslarında yer alarak artık beyaz perde veya TV filmlerinde rol alma şansları da elde edebilirsiniz. Bugüne kadar önde gelen pek çok proje için oyuncu sunumları yapan firmamız, kadrosundan İlker Kaleli, Kerem Bursin, Çağatay Ulusoy, Berk Atan, Berk Hakman gibi önemli oyuncuları çıkartmayı başarmıştır. Siz de yeni yüz olarak piyasaya girişler yapmak ve şöhret basamaklarını emin adımlarla tırmanmak istiyorsanız tercihinizi bize yöneltin.

Sunulan bu hizmetler neticesinde Family ajans başvuru formu konusunda artık kadromuzun yeni yıldızı olma şansı kaçınılmazlaşıyor! Bugüne kadar pek çok ismin parlamasına yardımcı olan firmamız, Türkiye’de en çok oyuncu çıkartan ajans konumunda yer almaktadır. %100’e kadar öne çıkan ve aynı zamanda kaliteli projelerde rol alma fırsatları veren firmamız, İstanbuldaki film ajansları olarak emin adımlar atmaya devam etmektedir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: