Erkek mankenler arıyoruz!

Erkek mankenler arıyoruz!

Erkek manken ajansı olarak sizlere kaliteli projelerde yer alma fırsatı veriyor ve Dünyaca ünlü markaların yüzü olabileceğiniz ortamlar yaratıyoruz. Firma olarak bu alanda yapmış olduğumuz devasa çalışmalar sayesinde her geçen gün kıstasımızı daha üst pozisyonlar da tutmayı başardık! Sizlere şans tanımayı amaçlayan ajansımız, yapılan bu çalışmalar sayesinde de sektörün 1 numaralı oyuncusu / modeli olma fırsatlarını kapınıza kadar getiriyor.

Bu noktada ise film ajansı olarak doğrudan başvurularınızı tarafımıza iletebilir, böylelikle kendinizi sektörel anlamda ispatlama olanaklarına da ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi oyuncu adaylarının büyük bir bölümü başvurular dahilinde kadromuzda yer alabilmek için beklemektedir. 20 yılı aşkın süredir sektörün lideri olan firmamız, bu sayede kaliteli bir ortam zemini hazırladığı gibi, her yaş aralığı oyuncu adaylarına ise öne çıkabilecekleri bir ortam hazırlamayı da ihmal etmemiştir. Hemen siz de erkek manken ajansı olarak başvurularınızı bizlere iletmekten geri kalmayın.

Film ajansı olarak sizlere sektörde yer alma şansı tanıyoruz!

Film ajansı olarak yaptığımız çalışmalar ile beraber birçok yeni yüzün sektörde tanınan bir oyuncu adayı olmasını sağladık! Sizlere de istihdam sağlamak ve aynı zamanda öne çıkabileceğiniz ortamlar yaratmayı amaçlayan firmamız, yapılan bu muhteşem çalışmalar sayesinde de Türkiye’nin en çok tercih edilen casting firması konumunda yer alıyor. Donanımlı casting direktörlerimiz sayesinde tipinize ve fiziğinize en çok uyum sağlayacak olan projelerde boy göstermenize aracı olmaktayız.

Böylesi bir çalışma ile beraber kendinizi sektörde ispatlayabilmek ve aynı zamanda erkek manken ajansı bünyesinde yer alan bir isim olmanızı sağlamak bakımından buradayız! Hemen siz de kaydınızı tamamlayabilir, böylelikle pek çok kişi tarafından lider olarak görülen ajansımıza doğrudan katılım gerçekleştirmenin keyfini sürebilirsiniz. Alanında birçok ismi öne çıkartan ve yaptığı çalışmalar ile kendisini ispatlayan firmamız, var olan bu çalışmaları sayesinde de film ajansı kapsamında öne çıkan bir oyuncu adayı olmanıza katkı sağlıyor.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: