Dizi ajansımız oyuncu arayışını sürdürüyor!

Dizi ajansımız oyuncu arayışını sürdürüyor!

Oyuncu aranan dizilere istenilen oyuncuları sağlama noktasında görevlendirilmiş firmamız, 25 yılı aşkın süredir bu sektörün lideri konumunda yer alıyor. 90’lı yıllarda Bizimkiler dizisinin ana castını kurarak sektöre girmiş olan firmamız daha sonrasında ise Süper Baba, 7 Numara, Bizim Evin Halleri gibi Türkiye’de fenomen olmuş pek çok projenin oyuncu kadrosuna istihdam sağlamayı ihmal etmemiştir. Sizleri bu noktada öne çıkartmak ve kaliteli çalışmaları ele almanızı sağlamak bakımından hizmetlerimizden ödün vermiyoruz.

Dizi ajans adı altında sunduğumuz hizmetler ile beraber öne çıkmanıza yardımcı olan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarı sayesinde de çıtasını hep bir adım ileri taşıma fırsatları elde etmiştir. En kaliteli çalışmaları sizlere sunabilmek ve cazip bir ortam yaratabilmek adına çalıştığımız gibi, Türkiye standartlarında ise önemli bir firma konumunda yer alıyoruz. Bu sezon Fox TV ve ATV dizilerinin oyuncu kadrosunu üstlenen ajansımız, oyuncu aranan diziler konusunda çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Kadromuza ücretsiz katılma fırsatları!

Dizi ajans olarak bizlerin kadrosuna katılmak isteyen oyunculardan herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Bu denli bir çalışma ortamı yaratmaktan geri kalmayan ve alanında lider hizmetlerini hiçbir şekilde elden bırakmayan firmamız, cazip bir ortam yaratabilme noktasında ise hizmetlerini çok daha ileri aşamalara taşımaktadır. Önemli projelerde ana cast olarak yer alabilmeniz ve oyunculuk tecrübelerini ispatlamanız bakımından buradayız!

Oyuncu aranan dizilerin sayısı giderek artarken, Türkiye genelinde yeni yetenekler bulmaya odaklanan firmamız kıstasını çok daha üst adımlara çekmeyi başarmıştır. Siz de bu noktada başvurulardan faydalanabilir, doğrudan kadromuzun oyuncusu olma imkanlarına erişebilirsiniz. Dizi ajans adı altında sunduğumuz bu hizmetler ile beraber birçok oyuncu adayı kendilerini önemli projelerde gösterme şansları elde ettiler. Dizi başta olmak üzere sinema filmi, reklam filmi, model ve mankenlik, tiyatro gibi alanlara da oyuncu / model sunumlarını gerçekleştirmekteyiz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: