Cast reklam ajanslarına kaydolun!


Cast reklam ajanslarına kaydolun!

Cast reklam ajansları olarak şampuan, banka ve çeşitli projelerin yapımcıları ile ortak çalışmalar yürüten firmamız, sizlere her ay farklı bir reklam filminde yer alma şansları vermektedir. Özellikle kalabalık reklam filmi çekimleri için oyuncu istihdamları sunan firmamız, var olan hizmetleriyle beraber birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hemen siz de başvuru formlarını iletebilir, daha sonrasında ise kadromuzda yer alarak kendinizi gösterme şanslarına ulaşabilirsiniz.

Sizleri öncelikli adım olarak reklam projelerine sunan ajansımız, bu noktada ise oyunculuğuna güvendiği isimleri sinema ve dizi projelerine de dahil etmektedir. Reklamlarda oynamak için başvuru yapmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden formu indirebilir, uygun şekilde doldurduktan sonra birkaç fotoğrafınız ile mail adresimize transferi sağlayabilirsiniz. Aynı gün incelemeleri yapan firmamız, daha sonrasında ise sizleri en yakın şubelere davet ederek, çeşitli projelerde kendinizi gösterme olanakları vermektedir. Böylesi bir çalışmayı doğrudan ele almak ve cast reklam ajansları bünyesinde yer almak istiyorsanız hemen bizimle iletişim oluşturun.

Reklam projelerinde tanınan bir oyuncu olun!

Reklamlarda oynamak için başvuru yapan tüm adayların profillerini inceleyen ve daha sonrasında ise sunumlarını gerçekleştiren firmamızı hemen siz de tercih edebilirsiniz. Bu sayede kendinizi göstermek ve kaliteli projelerde yer alan bir yıldız konumuna ulaşabilmek oldukça kolay! Sizleri sektöre kazandırabilmek açısından oyunculuk eğitimlerini de kendi bünyesinde veren ajansımız, bu sayede pek çok projede ise sizleri destekleyen bir firma konumunda yer alıyor.

Siz de tercihinizi bizlerden yana kullanabilir, cast reklam ajansları bünyesinde yer alan bir oyuncu olabilirsiniz. Aynı zamanda dizi ve sinema alanına da çalışmalar yapan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber birçok kişi tarafından taktir edilmektedir. Tercihinizi hemen bizlere yöneltebilir, doğru sunumlar yapan casting direktörlerimizin güvencesi altında olabilirsiniz! Bir tıkla reklamlarda oynamak için başvuru yapma fırsatı artık kapınızda! Türkiye’nin en iyi firması olarak kaliteli çalışmaları tarafınıza aktarmayı ihmal etmemekteyiz.