Bursa şubemiz yeni başlayacak Star TV Dizisine oyuncu aramaktadır.


Bursa şubemiz yeni başlayacak Star TV Dizisine oyuncu aramaktadır.

Bursada cast ajansları arayan oyuncuların büyük bir bölümü, pek çok projeye oyunu sunumunu gerçekleştiren firmalar konumunda yer almaktadır. sizlere hitap eden projelerde yer almanızı sağlamak ve öne çıkan firma kimliği elde etmek açısından, her daim yeni yüzlere projelere dahil olma olanakları sağlamaktayız. Sunduğumuz üstün hizmetler sayesinde her yaş grubuna hitap eden departmanlar üzerinden, yeni yetenekleri projelere sunmayı hedeflemekteyiz.

Ek olarak dizi başvuru formları üzerinden kaliteli projelerin tamamına dahil olma şansları vermekten de geri kalmıyoruz. Bu tip bir çalışma ile beraber her geçen gün öne çıkan ve aynı zamanda kişilerce tanınan bir oyuncu olma fırsatlarını elde edebilirsiniz. Alanında pek çok oyuncu adayı, kendilerine hitap edecek ajanslar ile çalışmak ve bu alanda kapsamlı projelerde rol almak açısından Bursada cast ajansları araştırmasını sürdürmektedir. Tek tıkla başvurunuzu yapın, farkı hissedin!

Türkiye’nin en kaliteli ajansı!

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan şubelerimiz ile beraber her yıl kadromuzdan önemli isimlerin piyasada yer almasına olanak tanımaktayız. Dizi başvuru formları üzerinden Bursa’da çekimleri başlayacak Star TV projesine oyuncu istihdamı sağlayacağız. Sizler de TV tecrübesi edinmek ve medyanın yeni starı olabilmek açısından ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz. Ajansımız bünyesinde yapılacak deneme çekimleri ile beraber sizlere hitap eden projeleri keşfetmekteyiz.

Bu sayede hem tip, hem de fiziksel özelliklerinize uygun olan projeleri bulmak daha fazla kolaylaşıyor. Sunduğumuz devasa hizmetler ile beraber Bursada cast ajansları arayanlara özel bir hizmet akışı sunan firmamız, elde etmiş olduğu bu çalışmalar dahilinde ise çıtasını çok daha üst alanlara taşımayı başarmaktadır. Tamamen kaliteli projelerde boy göstermeniz ve sektör de lider bir oyuncu konumuna ulaşmanız açısından 10 farklı menajer ile çalışıyoruz. Sizleri proje sunumlarında, proje sırasında ve çeşitli projelere sunarken temsil eden ajansımız, dizi başvuru formları üzerinden kadromuza dahil olacak yeni isimleri karşılıyor.