Bu sene pek çok diziye oyuncu aranıyor!

Bu sene pek çok diziye oyuncu aranıyor!

Bu sene başlayan ve geçmiş dönemlerden bu yana devam eden diziler için oyuncular aranıyor! Hemen siz de dizilerde oyuncu arayanlar olarak bizlere bir başvuru ortamı hazırlayın, daha sonrasında ise kadromuzda yer alabilme fırsatlarının kapılarını aralayın. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen ajansımız, bu kapsamda yapılan çalışmalar ile beraber alanının lider ajansı konumunda yer almıştır.

Kalitesinden ödün vermeyen ve dizi ajansı başvuru bölümünden bizlerle çalışma olanakları sunan ajansımız, var olan oyuncu & model kadrosuna yeni isimleri katmayı amaçlamaktadır. Alanında lider bir ajans olarak gösterilen ve çıtasını elden bırakmayan firmamız, bu çalışmalar ile beraber birçok oyuncu adayına da dizi projelerinde yer alabilme fırsatlarını sunabilmektedir. Diziler için yapım şirketleri yeni yüzlere şans tanımak ve tanınan bir oyuncu profili oluşturabilmek bakımından, dizilerde oyuncu arayanlar olarak ajanslarımızı sıklıkla tercih etmektedir.

Yeni yüzleri dizilere sunuyoruz!

Biz de dizi ajansı başvuru üzerinden iletişim kuran tüm oyuncu adaylarını projelere kazandırmayı amaçlamaktayız. Alanının en çok izlenen dizileri için oyuncu sunumları yapan firmamız, bu yıl 20’den fazla oyuncusunu dizilere dahil etmeyi başarmıştır. Önümüzde ki sezonlar için başlayacak dizilere de pek çok oyuncu sunacak olan ajansımız, acilen kadrosuna dahil olacak isimleri araştırmaktan da geri kalmamaktadır.

Bu tip bir çalışma algısı ile beraber sizler de dizilerde oyuncu arayanlar olarak hemen bizleri tercih etmeyi ihmal etmeyin. Bu sayede yapılan çalışmalar ile beraber yeni oyuncu adaylarının meslek edinmesine ve sektör de kötü ajans ile çalışıp, kötü bir izlenim elde etmesine engel oluyoruz! sunduğumuz bu muhteşem hizmetleri doğrudan ele almak ve dizi ajansı başvuru kısmından ajansımız ile iletişime geçebilmek bakımından hemen bizlerle bir iletişim ortamı oluşturmayı ihmal etmeyin.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: