Ankara oyunculuk ajanslarımız açıldı!

Ankara oyunculuk ajanslarımız açıldı!

Ankarada oyunculuk ajansları olarak sizleri hep bir adım ileriye taşımak ve çeşitli projelerde oyuncu sıfatıyla yer almanızı sağlamak bakımından buradayız! Alanının lideri olarak görülen ajansımız, bu kapsamda yaptığı çalışmalar ile beraber siz değerli oyuncuları TV sektörüne ve sinema sektörüne kazandırmaya çalışmaktadır. Alanında 20’den fazla ismi bu yıl dizi, film, reklam projelerine dahil etmiş olan ajansımız, sizlere de istihdam ortamı yaratabilme konusunda yol izlemektedir.

Hemen siz de fotomodel ajansları adı altında bizlerle çalışabilir, bu sayede pek çok projenin yıldızı olma şanslarına erişebilirsiniz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ile beraber sizlere istihdam ortamı kurmayı ihmal etmeyen ajansımız, kıstasını hep bir adım ileri seviyelerde tutabilmek açısından da önemli bir yol izlemektedir. Var olan oyuncu kadrosunu her daim ön planda tutan ve onların mutluluklarına odaklanan ajansımız, tüm bu çalışmalar ile beraber sizlerin bir kademe daha ön planda yer almasına yardımcı oluyor. Ankarada oyunculuk ajansları kayıtlarımız bir tık kadar uzağınızda!

Kayıt formunu doldurun ve başvurunuzu gerçekleştirin!

Hemen fotomodel ajansları adı altında tarafımıza başvuruları yapabilir, bu sayede kadrolu oyuncumuz olma şanslarına doğrudan ulaşabilirsiniz. Sizleri bu noktada temsil edebilmek ve kaliteli projelerde yer alabileceğiniz ortamlar yaratabilme konusunda çalışan ajansımız, bu standartlar ile beraber marka değerini giderek daha ön plana çıkartma fırsatları sunmaktadır. Bugüne kadar yüzlerce oyuncu ve modelin menajerliğini yapmış olan ajansımız, önemli TV kanalları ve yapım şirketleriyle çalışmaya devam etmektedir.

Show TV, Fox TV, TV 8, Star TV, ATV, Kanal D gibi önemli kanalların yer aldığı dizilerde veya reklamlarda oynamak istiyorsanız; bir tıkla Ankarada oyunculuk ajansları adı altında başvurunuzu yapın. Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan ofislerimiz ile beraber başvuruları gerçekleştirmek ve marka değerini daha fazla öne taşıma durumu söz konusu olabilmektedir. Tüm bu çalışmalar ile beraber artık öne çıkacağınız bir ortam yarattığımız gibi, aynı zamanda ise fotomodel ajansları olarak kapsamlı bir hizmet anlayışını ele almanıza da yardımcı oluyoruz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: